TAURON

TAURON nagrodzony za nowatorski program dla startupów i pracowniczą Strefę Innowacji

07.04.2017, 09:49

TAURON otrzymał nagrodę w konkursie  „Liderzy Świata Energii i Produkcji” za  pierwszy w branży energetycznej program o charakterze akceleratora startupów oraz nagrodę Gazety Bankowej  za wdrożenie w Grupie TAURON „Strefy Innowacji”, która pozwala pracownikom firmy zgłaszać rozwiązania usprawniające pracę całej organizacji.

Program Pilot Maker to pierwsze przedsięwzięcie o charakterze akceleratora start-upów w krajowym sektorze elektroenergetycznym. Program uzyskał niespełna sześciomilionowe dofinansowanie w ramach konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości – Scale Up. Założeniem funkcjonowania akceleratora jest połączenie potencjału Start-upów z infrastrukturą, doświadczeniem i zasobami dużych przedsiębiorstw, w tym przypadku TAURON PE.

Dowiedź się więcej

Gazeta Bankowa po raz 15 przyznawała tytuły „Lidera” instytucjom, które dokonały w 2016 roku najciekawszych wdrożeń w kilku branżach. TAURON otrzymał drugą nagrodę w kategorii Energetyka, Palika i Chemia. Gazeta Bankowa doceniła wdrożenie w Grupie „Strefy Innowacji”, która pozwala pracownikom firmy zgłaszać rozwiązania usprawniające pracę całej organizacji.

Nowe komunikaty prasowe